Taniec terapeutyczny

Taniec terapeutyczny

czas trwania: 8 godziny
Cena: 150 zł
termin: 9 wrzesień 2017

Zgłoszenia
Arteterapia przez plastykę

Arteterapia przez plastykę

czas trwania: 8 godziny
Cena: 150 zł
termin: 23 wrzesień 2017

Zgłoszenia
Trening kontaktu i komunikacji z małym dzieckiem:

Trening kontaktu i komunikacji z małym dzieckiem:

1. ze spektrum autyzmu
2. w normie intelektualnej

czas trwania: 8 godziny
Cena: 150 zł
termin: 14 październik 2017

Zgłoszenia
Teatr dziecięcy

Teatr dziecięcy

czas trwania: 6 godzin
Cena: 120 zł
termin: 21 październik 2017

Zgłoszenia
Twórcze nauczanie matematyki

Twórcze nauczanie matematyki

czas trwania: 6 godzin
Cena: 120 zł
termin: 11 listopada 2017

Zgłoszenia
Terapia ręki

Terapia ręki

czas trwania: 15 godzin
Cena: 280 zł
termin: 25 i 26 listopad 2017

Zgłoszenia

Dynamicznie zmieniający się rynek pracy determinuje potrzebę ciągłego rozwoju osobistego i poszerzania kompetencji zawodowych. Chcąc sprostać nowym wyzwaniom albo uzupełnić bazę wiedzy o konkretne informacje, warto skorzystać z szerokiej oferty edukacyjnej. Do dyspozycji potencjalnych słuchaczy są kursy i szkolenia oferujące poszerzenie wiedzy z tematów dotyczących najróżniejszych dziedzin życia. Dzięki nim można skutecznie i stosunkowo szybko zwiększyć zakres kompetencji zawodowych. Ale nie tylko. Bogata oferta umożliwia bowiem zdobycie unikatowych umiejętności, które pozwolą rozwijać własne pasje i poszerzać prywatne zainteresowania.

Biorąc pod uwagę różnorodność oraz przystępne ceny, nie ma wątpliwości, że każdy zainteresowany znajdzie dla siebie coś interesującego. Zaletą tego typu zajęć edukacyjnych jest powszechna dostępność oferty dla osób o różnym wykształceniu. Kursy specjalistyczne pozwalają zarówno poszerzyć zakres specjalistycznej wiedzy o konkretne umiejętności, ale umożliwiają również uzyskanie pożądanych umiejętności bez konieczności wcześniejszego teoretycznego czy praktycznego przygotowania w danej dziedzinie. Wyjątek stanowią wielostopniowe szkolenia, dla których warunkiem uczestnictwa w kolejnych poziomach zaawansowania jest ukończenie niższych stopni danego kursu lub posiadanie określonych zasobów wiedzy z danej dziedziny.

Cechą charakterystyczną odróżniającą ofertę kursów i szkoleń od kształcenia podyplomowego jest zakres wiedzy, jaką powinni posiadać na wstępie słuchacze obu rodzajów zajęć oraz ilość i zakres wiadomości i kompetencji nabywanych już w trakcie nauki. Zaletą szkoleń i kursów jest ściśle sprecyzowany, zwykle bardzo wąski zakres przekazywanej wiedzy. Dzięki temu słuchacze mogą skupić się wyłącznie na zdobywaniu niezbędnych umiejętności, nie tracąc czasu na informacje, których nie oczekiwali. Dopasowanie zakresu wiedzy do potrzeb słuchaczy pozwala maksymalnie skompresować czas przeznaczany na poszczególne szkolenia, a co za tym idzie – skalkulować ceny na bardzo dobrym poziomie.

Nasze Centrum stawia na kształcenie specjalistycznych, wąskich umiejętności interpersonalnych w wąskiej dziedzinie. Dzięki niemu łatwiej dopasować sposób prowadzenia do indywidualnych potrzeb konkretnej grupy i poszczególnych słuchaczy. Są to zajęcia kształtujące kompetencje uczestników w zakresie pracy z dziećmi – zarówno w formie rozwijania ich pasji i umiejętności, jak i pomocy terapeutycznej z wykorzystaniem odpowiednio dobieranych metod pracy. Słuchacze nabywają wiedzę teoretyczną, ale trzon szkoleń stanowi pełen wachlarz umiejętności praktycznych, które pozwalają na swobodne i pewne poruszanie się w zadanym obszarze.

Profesjonalnie przygotowany schemat zajęć, doskonała organizacja, odpowiednie warunki i stosowne zaplecze naukowe – to elementy nieodzowne do prowadzenia efektywnego kształcenia. Nasze szkolenia spełniają wszystkie te warunki. Oferujemy szkolenia dopasowane do bieżących potrzeb rynku. Dzięki temu słuchacze na bieżąco mogą korzystać z nabywanych umiejętności. Poszerzone  kompetencje podnoszą wartość słuchaczy na rynku pracy.

Zgłoszenia:

Centrum Pedagogiki i Kształcenia Praktycznego w Tychach ul. Kopernika 6F
tel. 883 665 295 p. Ilona Zając od godz.8.00 do godz.16.00 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

potwierdzenie uiszczenia opłaty
(BGŻ BNP PARIBAS w Tychach nr konta 31 1600 1462 0008 4705 7139 6011)